13 Mayıs 2013 #1795404

İş Bankası İşlem Ücreti!

Ben işim gereği nerede isem orada pos hesabımdan para çekiyorum.Bu sabah Zeytinburnu Kazlıçeşme Şubesinden para çekerken 35 tl masraf ödedim.Bana bunun izahını ve sebebini anlatın lütfen. Ben buradan ilk defa para çekmedim ve bayan diyor ki hesabınız ticari,şubenizden çekmeniz lazım falan filan.


Ben İş Bankasıyla çalışıyorum o eski devirler bitti sanıyorum ama yanılıyorum galiba.Ne şubesi anlamadım dünyanın her yerinden işlem yapılabiliyor artık.Kaldı ki ben zaten pos ta komisyon oranı ödüyorum bu sizin şubenizin mi yoksa İş Bankasının mı cebine giriyor.Her yerde aynı hizmeti almak benim en doğal hakkım.Lütfen Bu konuyu çözün sizden cvp bekliyorum.

Yunus 200 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön