20 Aralık 2014

İş Bankası İş Cep Uygulamasının Bada Ve Symbian Telefonlardan Kaldırdı.

İş Bankası internet şubesini İş cep ile yakın zamana kadar benim Samsung wave3 ve eşimin Nokia c7 telefonları ile kullanabiliyorduk. Banka bu yazılım türündeki telefonlar için İş cep uygulamasını kaldırmış. Diğer yazılımlar için iş cep uygulamasını devam ettiriyor. Banka ile yazışmalarımda banda bana akıl veriyor, sizin telefonlar için iş cep uygulamasını kaldırdık, siz iş wap kullanarak aynı işlemleri telefonunuzdan yapabilirsiniz diyor. Halbuki iş wap bu tür telefonlarda kullanmak mümkün değil. Garanti Bankasını örnek gösterdim ama umursamıyorlar. Garanti her türlü telefona hizmet veriyor.

Erol 1.867 Okunma

Cevaplar

  • Erol29 Aralık 2014

    Banka bildiğini okuyor, bada ve sybian tabanlı telefonlar için hizmet veremeyiz diye mail göndermiş. Aynı zırvalar yani..

  • İş Bankası Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön