07 Mayıs 2013 #1784274

İş Bankası İptal Ettirdiğim Kartımın İptal Edilmemiş Olması!

Yaklaşık 3 ay önce dolandırılma ihtimalime karşı kredi kartımı iptal ettirip kullanıma kapattırıp yerine yenisini istemiştim ancak 3 gün önce tesadüfen fark ettim ki kart kapalı değil. Alışveriş yapılabiliyor. Bu durumu banka yetkililerine maille 2 kez bildirdim bana işleme alınacağıyla ilgili mesaj ve mail attılar. Durumun hassas olduğunun bu konuyla ilgili dönüş yapmaları gerektiğini kendilerine bildirmeme rağmen hala bir dönüş yok. Kartımın güvenliği ile ilgili endişeliyim.

Azize 214 Okunma

Cevaplar

  • Azize08 Mayıs 2013

    bize ulaşın linkinden iki kez mesaj gönderdim. Çağrı merkezini de aramaya cesaret edemiyorum zira bir keresinde inat edip 50 dk. beklemiştim her aradığımda en az 20 dk. bekletiliyorum dolayısıyla da bankanın kendisinden kaynaklanan bir problem olması ve sorundan da haberdar olmaları nedeniyle iş bankasının beni araması gerektiğini düşünüyorum. Şimdi bu problemle ilgili nereye başvuru yapacağımı araştırıyorum çünkü banka hep standart mesajlar göndererek oyalama politikası yapıyor.

  • İş Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön