23 Mart 2013 #1703154

İş Bankası İnternetten Yapılan Havaleden Bile Para Kesiyor!

İş bankası mevduat hesabımdan kardeşimin İş Bankası mevduat hesabına 25 tl gönderdim bundan bile 1 TL masraf kesti. Bırakın şubeyi bankamatiği bile meşgul etmediğim , tamamen onaylayın olarak yaptığım bu işlemden bile neyin masrafını kesiyorlar anlamış değilim. Daha önce gönderdiğimde kesilmemişti bu yersiz uygulamanın düzeltilmesini paramın hesabıma geri eklenerek bilgi verilmesini istiyorum.

Ali 137 Okunma

Cevaplar

  • Ali23 Mart 2013

    Cevapta anında bankacılık kullanımında artış olduğu için masrafların arttığı yazılmış. Böyle saçma bir acıklama olabilir mi ? Anında bankacılığın kullanımının artması demek sizin zaman ,enerji ve bankadaki personelinizin sarf ettiği yorgunluktan tasarruf etmeniz demek.Bunu teşvik etmek yerine siz bunu kullanan müşterilerinizi yersiz maliyetleri bahane göstererek resmen cezalandırıyorsunuz. Kendi bankanızdaki hesaptan yine kendi bankanıza internet üzerinden yapılan havaleden bile para kesiyorsunuz.Bu haksız kazanç uygulamasına son verip kesilen masrafı tarafıma iade etmenizi talep ediyorum, yada hukuksal yola başvurcam. İnsanlardan nasıl para koparcağınızı şaşırdınız artık !

  • İş Bankası Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön