02 Eylül 2013 #1989075

İş Bankası İnternetten Bile Havale İşlem Ücreti Alıyor!

Bugün yeni bir sürpriz ile karşılaştım. İnternet bankacılığında işlem yapın, havale ücreti ödemeyin EFT yapın masrafı düşük olsun diye son 10 yıldır bankacılık sisteminin biz tüketicilere söylediği şeylerin bir sonu varmış. Hesapta internetten işlem yapmak daha az istihdam bankaya daha az mali yük demek olması gerekirken benim kendi parmaklarımla yaptığım havale işleminden dahi para almaya başlamışlar. Üstelik 1, 10 TL.


Ne anladık biz bu işten hem bir sürü çalışanı bu sebeple kov, hem de tüm işlem yükünü mudiye yükle hem de üstüne para al. İş Bankası'nı bu kadar yoğun kullanan biri olarak paramın derhal iadesini istiyorum. Şikayetim var.

Deniz 70 Okunma

Cevaplar

  • Deniz05 Eylül 2013

    Masraf almalarının yeni uygulama olduğu ve bunun ile ilgili tebliği gönderdiler. İade vs yapılmadı

  • İş Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön