27 Ekim 2016 #6798631

İş Bankası İnternet Şubesi Ve Yanlış Bilgi

Şirketime hesap açtırmak için İş Bankası Antalya meltem şubesine gittim. Hesap açtırırken (ilk defa İş Bankası ile şahsi ve ticari iş yapıyoruz) internet şubesi için evrak dolduruldu. Telefona gelecek şifre denildi ve gelmedi. 26.10.2016' da tekrar şubede temsilci aracılığı ile evrak doldurduk ve gün içinde SMS gelecek denildi yine gelmedi. Şube ve temsilciye telefon ile ulaşmanın mümkünatı yok. Yüzlerce defa aradım kayıtlar, bekleme sürelerim hepsi mevcut.


En son olarak 27.10.2016 'da müşteri hizmetlerini arıyorum, telefon numaranız yanlış yazılmış ondan dolayı şifreniz gelmiyor diyor. Tamam düzeltin diyorum, şubeye gitmeniz gerekiyor diyor. Firmamın iş yoğunluğumuzun ortasında 2 defa şubeye gittim, şimdi tekrar gidin diyorlar, benden kaynaklı olmayan hata için! ***ile aylık 500.000 TL üzerinde iş yapıyoruz, bu hacmi size taşıyacağız dedik daha şifre alamıyoruz.

Devran 286 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bize ilettiğiniz mesajınızın tarafımıza ulaştığını ve incelemelerin başlatılması adına kayıt altına alındığını belirtmek isteriz. Değerlendirmelerimiz hakkında kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikâyet, öneri ve isteklerinizi www.isbank.com.tr internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefon şubemiz yardımı ile bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön