17 Ocak 2014 #2240447

İş Bankası İnternet Bankacılığının Hatalarından Bıktım!

Kıbrıs'ta öğrenciyim. Senede ortalama 14.000 tl tutarında İş Bankası bankamatik kartınızı kullanmaktayım maalesef! İnternet şubesindeki giriş problemlerim, kontör ve para gönderirken verilen teknik hatalardan artık bıkmış durumdayım.


Bankanızla alakalı, bu mailime derhal elde tutulur çözümlerle geri dönüş yapmadığınız takdirde, bankanızdaki hesabımı iptal ettirmekle kalmayıp, Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrenci konseyi aracılığıyla İş Bankasıyla yaşadığım problemleri aksettireceğim. Sanıyorsanız ki bununla sınırlı, yanılgı içerisindesiniz.


UltrAslan Gazimagosa olarak, Facebook mühendisiz alayına yeteriz sayfası ve Daü İeee kolu olarak, bu konunun peşini bırakmayız.

İsmail 306 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön