25 Mart 2013

İş Bankası İnternet Bankacılığını Kullanamıyorum!

İş Bankası'ndan İş'te Üniversiteli kredi kartım var. Kredi kartımı alırken müşteri temsilcisi internet üzerinden anında şifre aplikasyonu ile internet bankacılığı hizmetimi kullanabileceğimi söyledi. Fakat Anında Şifre aplıkasyonunu kullandığımda 312** numaralı hata kodunu alıyorum.
Sorunumun en kısa sürede çözülmesini umarım. Şubeye gittim fakat hiçbir sorun gözükmediğini söylediler.

Bedri 49 Okunma

Cevaplar

  • Bedri25 Mart 2013

    E-postanızı aldım. Şuanda ankarada bulunduğumdan dolayı polatlı şubesinden halletmeye çalışıyorum. geçen hafta ve bugün şubeye gitmeme rağmen bütün bilgilerimi tek tek güncellememe rağmen hala değişen birşey yok. Bütün bilgilerimi gücelleyip hesabımın bağlı olduğu şubeye geçen hafta ilettik bugün tekrardan ilettik fakat hala bu sorun çözülmedi. Bilgilerim hala yanlış deniliyor.

  • İş Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön