03 Eylül 2013 #1989972

İş Bankası İnternet Bankacılığı Havale Ücreti!

İlk olarak internet üzerinden yaptığım havalelerde eskiden 1 TL kesilen gereksiz işlem ücretini neden 2.5 TL ödüyorum. Bu tek seferde de olmadı. Yaklaşık 10-15 işlemde aynı şey oldu. Kendi kullandığım bankanın bir başka müşterisine ödeme yaparken neden ücrete tabi tutuluyorum.


İkinci olarakta daha önceden yapmış olduğum başvurunun üzerinden 2-3 ay geçtikten sonra beni arayıp bir evrak fakslama mı istediler. Faksımın ulaştığına dair canlı yardımdan destek alamıyorum. Sağ olsunlar telefonla aradığımda da 19 dakika gibi kısacık bir bekleme süresi talep ettiler. 5 dakika sonra 18 dakikam kaldığı söylenince telefonu kapattım ve şikayetimi yazmaya başladım. Lütfen gerekli bilgileri aktarın.

Ogün 65 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön