16 Nisan 2013 #1745421

İş Bankası İletişim Eksiği!

İş bankasının maaşlı müşterisiyim. Beşevler Ankara şubesine yaklaşık 1 ay önce maximiles kredi kartı için başvuruda bulundum. Bugün bankaya gidip kartımı sorduğumda bireysel bölümündeki yetkiliyle yaptığım başvurunun gerçekleşmediğini öğrendim.


Sebebinin ise çalıştığım iş yerinin telefon numarasının olmamasıymış. Ben bu bankanın maaşlı müşterisiyim, isteseler numarayı çok rahat bulabilirlerdi. Ayrıca cep numaram yazıyordu buradan sorabilirlerdi. Ayrıca bu şubede sürekli yoğunluk olmakta, bunun nedeniyse sadece 1 gişe ile çalışmalarıdır. 10 dk'lık bir işlem için 1 saat bekliyorsunuz. Ben böyle rahat bankacılık anlayışı görmedim.

Derya 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak kendisine kayıtlı telefonlarından geri dönüş yapılarak açıklamalarımız aktarıldı. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön