03 Nisan 2013
Yorum Yap
#1722243

İş Bankası İhtiyaç Kredisi!

10.11.2011 yılında kullanmış olduğum 30.000 TL'lık ihtiyaç kredisinin 17 taksitini gecikme olmaksızın ödemiş bulunmaktayım.10.09.2012 tarihinde işten çıkarıldım bağlı bulunduğum şubeye kredi faiz oranlarının düşmesi sebebiyle ve işten çıkarılmam dan dolayı yeniden yapılandırılması için birden fazla müracaatta bulundum.Gelir belgem olmadığı için yeniden yapılandırılma yapılamayacağını bildirdiler.


Benim anlatmak istediğim ben işten çıkarıldığım halde sorunsuz ödemelerimi yapıyorsam neden yapılandırma yapılmadığı ve kredi için yapılan sigorta ne işe yaradığını bir türlü anlam veremedim.
İş Bankasının yıllardır sorunsuz(1.derece) müşterisi olduğum halde böyle bir şeyle karşılaşmak beni çok üzdü.

Sadık 71 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler