08 Mayıs 2013 #1784739

İş Bankası İhbar Parası!

İş Bankasının hiç bir bilgilendirme yapmadan kendi kafalarına göre ihbar parası çıkartığını kredi ödemem de öğrendim.Tarafıma herhangi bir ihbar kağıdı veya başka bir şey gelmedi. Benden 120 tl ihbar parası istediler. Hiç bir şekilde bu ödemeyi yapmayacağım. Bu haksız bir kazançtır. Tüketici haklarında böyle bir şey yok. Bu ihbar parasının silinmesini istiyorum.

Gül 83 Okunma

Cevaplar

 • Gül20 Mayıs 2013

  Geri dönüş bekliyorum.

 • Gül13 Mayıs 2013

  Tarafıma böyle bir ihtar ve ihbarname gelmedi.Bu ücreti ödemeyeceğimi tekrar belirteyim.

 • Gül08 Mayıs 2013

  Şikayetime mail adresime cevap vermişsiniz.Ama verilen yanıt yeterli değil.İade edilmeyeceğini yazmışsınız.Tarafıma yapılan ihtarname ve ihbarname gelmedi.Olmayan birşeyin ücretini alamazsınız.Bu ücreti hiç bir şekilde ödemeyceğimi tekrar belirtiyorum.Gerekli mercilere şikayetime devam edeceğim.

 • İş Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön