11 Eylül 2013 #2005129

İş Bankası İhbar Masrafı Aldı!

İş Bankasından kullanmış olduğum araç kredisini maaş tarihim değiştiğinden dolayı 10 gün geç ödüyorum. Bu süreçte geçen hafta hesabımdan 300 TL ihbar masrafı ücreti kesilmiş. 0850 numaralı telefonu aradığımda ilk defa bu kadar yüksek bir meblağnın ihbar masrafı olarak kesildiğini telefonda konuştuğum arkadaş söyledi. Konu ile ilgili hiç bir yerden net cevap alamamaktayım.

A 364 Okunma

Cevaplar

  • A16 Eylül 2013

    Standart Mail atıldığından dolayı ilgisiz davranıldığını düşünüyorum. Konu ile ilgili olarak Tüketici Mahkemesine başvurmak daha mantıklı bir yol gibi görünüyor.

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön