19 Eylül 2013 #2021278

İş Bankası İçeriğini Öğrenemediğimiz Borç!

En son 2010 yılında kullandığım görünen kredi kartımı yenilemesi geldiği için Karşıyaka çarşı şubesindeki arkadaşlar kartı almam için aradıklarında kullanmadığımı almak istemediğimi belirttim. Karta ait 79, 50 TL'lik bakiye göründüğünü bu bakiyenin içeriğini göremediklerini hesap işletim ücreti ve kart aidatı olabileceğini söylediler.


Bakiyenin ve kartın iptali için dilekçe yazıp göndermemi istediler, gönderdim. Daha sonra tekrar arayıp bu işlemin şubede gerçekleşmeyeceğini müşteri hizmetlerinin bu işlemi iptal edebileceğini söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bakiyeyi kesinlikle iptal edilemediğini o bakiyenin ne olduğunu göremediğini söyledi. Kullanılmayan bu karta ait bakiyenin iptalini talep ediyorum, edilmemesi halinde hakkımı arayacağımı belirtirim!

Merve 22 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön