14 Şubat 2013 #1631441

İş Bankası İbraname İçin Ücret İstedi!

İş Bankasından eşimin kullandığı tüketici kredisi borcunu ödeyerek kapattık, kapattığımıza dair hukuk dilindeki ismi ile ibraname, yani borcumuzun olmadığına dair bankanın vermiş olduğu yazılı beyanı bankadan yazılı olarak talep ettik.


Ancak bankanın ücret tarifesi kapsamında, istediğimiz belgenin 35 TL(BSMV hariç) ücrete tabi olduğu, bu ücretin ödenmesi karşılığında, 1 sayfadan ve toplasanız ¼'ü yazıdan ibaret olan kağıt parçasının tarafımıza verileceği bildirildi.


Çektiğimiz 30. 000 TL krediyi yaklaşık olarak 40. 000 TL gibi bir geri ödeme ile 10 ayda kapatmamıza rağmen 1 kağıt parçasına 35 TL ücret isteyen İş Bankasını kınıyorum. Atatürk'ün bankası bu olmaz.

Ümit 397 Okunma

Cevaplar

  • Ümit09 Kasım 2013

    pardon kusura bakmayın baya bir zaman geçti üzerinden bu ibraneme olayının ama, türkiye bankalar birliği hakem heyetine bu konuyu götürdüm, haklılılığım burada tescillendi ve bundan sonra siz kuzu kuzu o ibranemeyi bana postaladınız, hani nerde 35 TL almadanda oluyor muş değilmi bu işler iş bankası.??

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön