30 Ağustos 2013 #1983820

İş Bankası Iban Numaramı Öğrenemiyorum!

Yahu IBAN numaramı öğrenmek istiyorum öğrenemiyorum! Böyle tuhaf bir sistem olamaz. İş Bankasının tek yaptığı müşteriyi yormak. Online şubeye giremezsin 10 tane ayrı şifre istiyor karman çorman bir güvenlik sistemi var.


Her seferinde şifremi unuttum diyorum bin tane boşluk dolduruyorum anca girebiliyorum.İş Bankası çile! Telefon hattı fiyasko! 30 hatta 50 dakika beklediğimi bilirim. Böyle sistem olmaz. Böyle bankacılık olmaz. Kendi IBAN'ımı canlı destek de söylemiyor. Aynı şeyleri konuşup duruyor. Bir şey soruyorum, buna karşı 50 soru soruyorlar.

Çağdaş 38 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön