17 Şubat 2016

İş Bankası İade Tutarın Ödettirilmesi!

İş Bankası'nın 255***032 müşteri numaralı bireysel müşterisiyim. 08.02.2016 tarihinde gelen ekstremde 2 taksit şeklinde iade edilen 500 liranın ilk taksiti bana borç olarak yansıtılmıştır. İade edilen tutarı ödememek benim yasal hakkım olduğu halde ve bunu müşteri hizmetlerine ISBN 5420***0 referans numarası ile iletmeme rağmen hala iade olan bu tutar bana ödettirilmek isteniyor. Bu tutarı ödemeyeceğim ve bununla ilgili Tüketici Mahkemesi'ne başvuruda bulunacağım. Hayatımda böyle bir banka görmedim.

Mustafa 733 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı28 Şubat 2016

    İlgilendiğiniz için teşekkür ederim

  • Mustafa17 Şubat 2016

    Kardeşim biz zaten o numaran şikayetimizi ilettik bankaya. Sonuç alamadığımız için buraya yazıyoruz. Siz Yazdığım şikayetçi okumuyor musunuz. Orada şikayet kayıt numarası yazmışım.

  • İş Bankası Temsilcisi17 Şubat 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön