26 Nisan 2013 #1765280

İş Bankası İade Ettiği Ücretten İşletim Ücreti Kesmiş!

2009 da kapanan ogs cihazıma 2013 martında kredi kartımdan para yüklendi.Müşteri hizmetlerini aradım kartıma iade edileceği yanlışlık yapıldığı söylendi. Bugün cep telime paranın iade edildiği mesajı geldi. Önce sevindim dikkatli okuyunca 43 tl para karta değil vadesiz hesabıma iade edilmiş. Sonra anında işletim ücreti 30 tl kesilmiş 13tl kalmış. Kartımdan alınan bedel niye kartıma iade edilmiyor iade mesajından 3 dakika sonra işlem ücreti kesme yeteneği nasıl oluştu. Ben kesilen 43 tl nin kartıma iadesini istiyorum.

Mustafa 192 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa27 Haziran 2013

    Teşekkürler İşbank duyarlı davranıp olayı çözdü...

  • Mustafa29 Nisan 2013

    Çağrı merkezinize işkenceli bir süreçten sonra ulaştım. Kayıtlar dinlenirse meramımı anlatırken ve görevlinizi dinlerken pat diye konuşma kesildi ve bir daha dönüş yapılmadı.bu tür durumlarda ilgili görevlinin kesilen görüşmeyi tamamlamak için dönüş yapması şart ve bahsedildiği gibi 20 tl kartıma iade edilmiş değil.kesilen 20 tl nin 1 aydır 13 tl ninde 4 senelik faizini vermeyi düşünüyormusunuz?Malum bu konuda bizlere karşı çok hassassınız.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön