13 Şubat 2014 #2292059

İş Bankası İade Ettiği Hesap İşletim Ücretini Yine Kesmiş!

Dosya masraf ücretimin iadesi için tüketici derneğine başvurdum. İş Bankası konu hakkında itiraz ettiler dava 05.02.2014 tarihinde red oldu. İş Bankası'nı arayıp ücretimin iadesi için davanın sonuçlanması konusunda bilgi ve mail attılar.


Dava sonuçlandığında İş Bankası kasım ayında ücreti iade etmiş bana bir bir şekilde SMS, mail yada arama bildirilmemiştir. Ücretimde 50 TL hesap işletim ücreti kesilmiştir tutarın iadesini olmadığı takdirde yasal yollara başvuracağım.


İş Bankası sanal ortam yorum yazdığında dönmüyor kesinlikle.

Kader 103 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön