31 Ocak 2014 #2268425

İş Bankası İade Edilen Alışveriş Limitime Yansımadı

Kredi kartımla yaptığım alışverişin karşı taraftan iptal talebim doğrultusunda iptal edilmiştir. Ancak kredi kartımın limitine yansımadığı görülmüştür. Çağrı merkezini aradığımda müşteri temsilcisinin de evet limitinize henüz yansımadığı şeklinde bilgi almış bulunmaktayım. Bu sorundan ötürü 13.01.2014 tarihinde bu konuyla ilgili bildirim açılmış ancak 19 gün geçmesine rağmen halen konuyla ilgili geri dönüş yapılmamıştır.


Arkasından tekrar mail atıp bildirim bırakmama rağmen yine tarafıma dönüş sağlanmamıştır. Koskoca Türkiye İş Bankası'nın bu denli ufak bir problemi çözememesini yadırgıyorum. Daha ne kadar bekleteceksiniz bilmiyorum ama bir daha kesinlikle sizinle çalışmayacağım.

Emrah 331 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön