01 Mayıs 2013 #1773923

İş Bankası HGS Teslimatı!

24.04.2013 tarihinde türkiye iş bankası internet bankacılığından hgs kart başvurusunda bulundum. Sistemde kartım 2 iş günü içinde kurye ye teslim edileceği yazıyordu. 01.05.2013 tarihi itibariyle telefon bankacılığından öğrendiğim bilgiyle kartım henüz dağıtım aşamasına bile çıkmadığı.


Madem 2 iş günü içinde teslimat yapamayacaksınız neden sitenizde milleti yanıltıyorsunuz. Kart için ödemeyi hemen hesaptan çekiyorsunuz ama iadeye gelince 30 gün beklemek zorundayız. türkiye iş bankası isminin hakkını vermeli.

Lokman 135 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön