24 Ocak 2014 #2255192

İş Bankası HGS Bakiyemi İade Etmedi!

İş Bankası 2014 için kredi kartı aidatı kesince. iade talebinde bulundum. İade yapmayacaklarını söylediler ki daha önce iade talebi reddedilmiş 25 tl olunca da kredi kartımı iptal ettirdim. Kredi kartıma bağlı HGS'de 29 tl artı bakiyem vardı. İade talebinde bulundum. 1 ay geçince otomatik iade olacak dediler. İadesi olmadı müşteri hizmetleri şube yapacak dedi şube müşteri hizmetleri.


2 defa şubeye gittim 3 defa müşteri hizmetlerini aradım bu yüzden ve şikayet talebi oluşturdum. Hala iade olmuş değil. Borcumuz olsa anında kesecek bir hesap buluyorlar her ne hikmetse alacaklı bizken iade bir türlü sağlanamıyor.

Abdullah 527 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah24 Ocak 2014

    İptal edilen bir HGS etiketi içerisindeki bakiye, Karayolları Genel Müdürlüğünden geçiş bilgisi gelme ihtimaline karşı, 30 günlük sürenin tamamlanmasının ardından cihazın bağlı olduğu hesaba/kredi kartına iade edilmektedir. İletmiş olduğunuz talebinize istinaden yapılan kontrollerde; HGS etiketinizin bağlı bulunduğu kredi kartınızın kullanıma kapalı olduğu tespit edildi. Bakiyenin iade edilebilmesi için Şubenizle irtibata geçmenizi ve OGS cihazınızın vadesiz hesabınıza bağlanması yönünde talimat vermenizi rica ederiz. Saygılarımızla, (saat 16:30 dan sonra Alınan cevaba göre tekrar bankaya gitmem isteniyor )

  • İş Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön