17 Mayıs 2014

İş Bankası Hesaplarımın Kapatılmasını İstiyorum

Kaç defa telefonla arayıp hesaplarımın kapatılmasını talep ettim ama sonuç alamadım zorluk çıkarmakta üzerinize yok sizin, şubenize gelecek vaktim yok ıslak imza verilmeden de diğer bankalarda olduğu gibi telefonla teyit alıp hesaplarımı kapatınız ve hiç bir surette reklam almak istemiyorum, kampanya mesajı almak istemiyorum sistemleriniz den telefonumu çıkarınız .


İş Bankası tarafından rahatsız edilmek istemiyorum, ne zaman hesap işletim ücreti denilen yasa dışı kesintiden vazgeçerseniz hesabımı açabilirsiniz. BDDK nın şubat 2014 tarihli kararında hesaplar kapatılabiliyor.

Erol 1.477 Okunma

Cevaplar

  • Erol20 Mayıs 2014

    hiç bir şekilde ilgilenilmiyor dahası ricam olduğu şeyin ne olduğu anlaşılmamış...

  • İş Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön