04 Ağustos 2015 #3432137

İş Bankası Hesaplarımın Kapanması İçin Dilekçe Verdim Kapatmamışlar!

06 Mayıs 2015 tarihinde hesaplarımın kapanması için dilekçe verdim. Halen hesaplarımı kapatmamışlar. Şimdi de hesap işletim ücreti istiyorlar.
Ne kredi kartları kaldı. Ne aldığım bir hizmet kaldı... her şeyi kapattırdım. Geçen gün oğlum para göndermiş. Onu duyunca şaşırdım. Parayı geri gönderdim.
Nasıl bu hesabı kapatacağım bilemedim. Bir bilen var ise yardım etsin.

Ceylani 103 Okunma

Cevaplar

 • Ceylani05 Ağustos 2015

  Tüm görüşmem yirmi dakika sürdü, yine netice alamadım. Şubeye yönlendirildim. Allahü teala bin defa belanızı versin.

 • Ceylani05 Ağustos 2015

  Allahü teala belanızı versin. 15 dakikadır bildirdiğiniz numarada bağlıyım, halen beklemeye devam ediyorum.

 • Ceylani04 Ağustos 2015

  E-posta adresini bildirin. Dilekçemi oraya göndereyim. Yazılı dilekçeme netice alamamışım. Şimdi de telekomcular mı para kazanacak?

 • Ceylani04 Ağustos 2015

  Hesabım florya şubesinde. Bu gün mesaj gelince şubeyi aradım. Telefona bakan yok. Yazılı dilekçem var Siz bana başka adresi telefonla aratmak istiyorsunuz. Anlamadım?

 • İş Bankası Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön