19 Kasım 2014

İş Bankası Hesap Kullanım Ücreti Ve Faiz!

Telefonda bizleri arayıp, sizlere ek hesap açalım her hangi bir kullanım ücreti olmayacaktır, siz kullanmadıkça diye söyleyip daha sonra zamanında ödediğim kredi kartının borcunu kendi kafalarına göre ek hesaptan bir daha ödeyen baka yetkileri benden hem faiz hemde hesap kullanım ücreti talep etmektedir.


Telefon açtığımda böyle bir şey olabilir mi kullanmadığım hesaptan nasıl olur da kafanıza göre hesap işletim ücreti alabiliyorsunuz dediğimde ise yasal hakkımız deyip telefondaki görevlinin bile yasal olarak vatandaşın parasını nasıl gasp edildiği hissini size yansıttığı bankadır İş Bankası. O zaman kapatın hesaplar mı ve kredi kartları dediğimde maalesef şubeye gitmeni gerekiyor deniyor.

Davut 336 Okunma

Cevaplar

  • Davut18 Aralık 2014

    Ücretimi geri ödediler ve konu ile ilgili geri dönüş sağladırlar lafı hiç uzatmadılar ve yaşanan olayın sistemsel olduğuna ikna etiler.

  • İş Bankası Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön