11 Nisan 2013 #1737418

İş Bankası Hesap Kullanım Bedeli!

İş bankası hesap kartım bulunuyor ve kullanmadığım bir karttır ama dün kullanmak zorunda kaldım yani yılda 2-3 defa kullanılan bir kart. Hesabıma dün 1000 liralık bir ödeme geldi ama banka haber vermeden hesap kullanım ücreti adında 50 liraya yakın bir kesinti yapmış olarak gördüm bankaya sabah gittiğimde ise yapacak bir şey yok bu ücreti alıyoruz geri vermeyiz diyerek bir tavır takındılar.


Madem bu ücreti ödemek istemiyorsunuz en az 2 adet otomatik ödeme talimatı verin bizde parayı kesmeyelim dediler. Konu hakkında ban bu paranın iadesini nasıl alabilirim sonuçta bana haber verilmeden alınan bir ücret ve bu parayı almak istiyorum.

Abdil 44 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön