04 Nisan 2013 #1724444

İş Bankası Hesap Kullanım Aidatı!

Dün itibari ile yıllardır kullandığım İş Bankası kredi kartının bağlı bulunduğu vadesiz hesabım olan 45****08 nolu kartımdan hesap kesim ücreti tahsil edilmiştir.


Hiç kullanmadığım bankamatik kartının 2012/1. dönem ve 2012/2. dönem adı altında kesilen aidatların tarafıma iadesini istiyorum. Geçen sene olan aidatların şimdi hesabımından nakit olarak kesilmesini tamamen kabul etmiyorum. İlgili yerlere şikayetimi bulunacağımı bildirim.


2003 ten beri müşterinizim ama yapılan bir yanlış sonucu tüm vadeli hesabımında olan mevduatımı tamamen çekmiştim ve şimdi de kredi kartlarımı tamamen çekeceğim ve sadece ben değil aile olarak hiç kimseye kullanmamasını söyleyeceğim.

Mehmet 39 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön