05 Ocak 2016

İş Bankası Hesap Kesim Ücretinin İade Edilmemesi!

Hesabımdan çekilen Aralık 2016 hesap kesim ücretimin iadesi Gümüşhane İş Bankası şubesine giderek öğrenci belgem ile birlikte dilekçe mi yazarak talep etmiştim. Bir iki güne geri yatırılır dendi ama bir hafta olmasına karşılık ilgilenen yok.

Hesabımın öğrenci hesabı olarak güncellenip artık kesinti olmayacağını da daha önceden beyan edilmişti fakat kesintiler devam ediyor. Konuyla en kısa sürede ilgilenilip hesap kesim ücretinin iadesini bir an önce yapılmasını istiyorum.

Elif 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön