11 Eylül 2013 #2006821

İş Bankası Hesap Kesim Ücretini İade Etmiyor!

İş Bankası Konya Nalçacı şubesinde vadesiz mevduat hesabım var. Mevduat hesabımdan hesap kesim ücreti olarak bir miktar para kesilmiştir. Öğrenci olmamdan dolayı hesap kesim ücretinin yansımayacağını söylemişlerdi.


Şubeyle görüşmemden sonra benden öğrenci belgesi ve bir dilekçe ile müracaat etmemi istediler. Dedikleri gibi yaklaşık 3-4 ay önce müracaat ettim. Sonuç olarak kesilen miktar iade edilmedi ve şube ile her görüştüğümde işleminizi yaptıklarını sıra olduğu için geciktiğini söylendi.


Son görüşmemde ise benim dilekçeyi verdiğim banka memuru askere gittiğinden dolayı işlemimi yapamadıklarını söylediler. Sanırım memur dilekçemi askere götürdü. Kesilen miktarın iadesini istiyorum!

Atahan 46 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön