30 Aralık 2013

İş Bankası Hesap Kesim Ücreti İadesi!

İş Bankası Hesabımdan kesilen para ücretini geri alabilmek için Bahçelievler şubesine gerekli evrak ve belgeleri götürdüm. Orada beklediğim 30 dakika sonunda benimle ilgilenen kişinin gerekli evrakları faks yolu ile göndereceğini teyit ettikten sonra şubeden ayrıldım.


Paranın hesaba geçmemesinden dolayı şubemle iletişime geçtim ve öğrendim ki hiç bir şekilde fax onlara gelmemiş. Bunun üzerine Bahçelievler şubesini aradım yetkili kişiye bağlayacaklarına söylediler ve beni hatta tuttular ancak sonra telefonu kapattılar ve herhangi bir geri dönüş olmadı. Şikayetçiyim.

Cesur 55 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön