09 Eylül 2013 #2001492

İş Bankası Hesap Kesim Ücreti Alıyor!

Ben yaklaşık 4 senedir İş Bankası bankamatik kartı kullanıyorum.Öğrenciyim kartı kullandığımdan beri.Öğrenci olmama rağmen yılda 2 sefer olmak üzere 90 TL para kesiliyor kartımdan.Ve ben bu ücreti ödemek istemiyorum. 4 yılda toplam 360 TL'ye yakın param kesildi.


Bu kesilen paramın tamamını tahsil etmek bundan sonra da hesap kesim ücreti ödemek istemiyorum.Eğer sonuç alamazsam buradan. Hakkımı hukuksal alanda almak için her şeyi yapacağım.Dava açmayı düşünüyorum eğer param adıma tahsil edilmezse.

Bülent 34 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön