31 Ocak 2014 #2268875

İş Bankası Hesap İşletme Ücreti Kesti Hemde Askerim Ben!

Vadesiz TL hesabımdan 2013/1. dönem hesp. işl. mas. bsmv, 2013/1. dönem hesp. işl. mas., 2013/2. dönem hesp. işl. mas. bsmv, 2013/2. dönem hesp. işl. mas. Adı altında toplam 100 tl para çekilmiş.


Zaten askerim bir de üstüne bu kadar paranın çekilmiş olması beni çıldırttı. Müşteri hizmetlerini aradım. İş Bankası şubenize gidip dilekçe vermeniz gerekiyor dediler. Şu an şubeme gidebilecek durumda da değilim. Başka bir banka ile çalışıyordum. Keşke onunla devam etseydim.

İlyas 94 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön