24 Temmuz 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretlerinin İadesi!

İş Bankası 34****011 nolu hesap açıldığı tarihten (21.08.2008); günümüze kadarki süreçteki hesabımdan kesilen; hesap işletim ücretlerinin iade edilmesini talep ediyorum. Çalıştığım firma bu hesabı açmıştı. İlk zamanlar maaşımız buraya yattığı için bu ücretler kesilmiyordu. Fakat o şirketten ayrıldıktan sonra durmadan hesap işletim ücreti kesmeye başladılar.


Ya ben çok zengin biri değilim ki, işsiz olduğum zamanlarda bile diyelim ki para yatırıldı hemen işletim ücreti paralarını hesaptan çekiyorlar. 4077 sayılı kanuna göre kesilen ücret yasal değildir. Kesilen ücretleri ve bunların %5 BSMV tutarlarının hesabıma yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Hüseyin 43 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön