21 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmıyor!

Ayda yılda bir kullandığım üniversiteden kalan kartıma 9 ocak 2014'te bir miktar para yattı. Hata bende ki yatar yatmaz çekmedim, aç gibi bekleyen İş Bankası hemen 50 tl hesap işlem ücreti kesti!


6 ay önce yine aynı şeyi yapan İş Bankası Isparta şubesi başvurduğum anda ücreti iade etti. Bu defa telefon açtım olmadı, dilekçe gönderdim olmadı bir sürü sebep sayıp, buraya kadar hadi neyse...


Tüketici haklarına verebilmek için yazılı dilekçe gönderdim ve bana söylenen 13 ocak p.tesi günü cevap posta yoluyla gönderilmiş, 1 hafta oldu, postaneden sorgulatıyorum, kaç günde ulaşır diye araştırıyorum Isparta Konya arası en fazla 2 gün deniliyor 1 hafta oldu yok.


6 ay önce iade eden banka ne değişti de böyle yapıyor!

Emre 56 Okunma

Cevaplar

  • Emre23 Ocak 2014

    gelen mail de dipnot olarak düşülen yazıyı aynen kopyalıyorum : : Öte yandan talebinize istinaden Şubemizle yapılan görüşmelerde 20.01.2014 tarihinde e posta adresinize gönderilen açıklamanın posta kanalı ile 13.01.2014 tarihinde de gönderildiği tespit edildi, gönderi hakkında dilerseniz PTT ile görüşerek bilgi alama talebinizi iletebilirsiniz. banka benim gönderdiğim adresten tamamen farklı bir adrese postalamış , bütün seydişehiri mektubum nerede diye dolaştım , PTT ile görüştüm bana şu adrese gönderilmiş diye bi adres verdiler gittim baktım tabiki kaybolmuş , benim gönderdiğim adres fatura ile birlikte elimde , PTT nin şuraya bırakıldı şu adresi vermişler dedikleri adres de elimde , bakalım gönderdikleri mail , yasal yollara başvurmamda işe yarayacakmı , çünkü elimde yazılı bir cevap yok , haftaya şubeye gidip bizzat yazılı cevap isteyeceğim !!!

  • İş Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön