06 Eylül 2013 #1998189

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini Yapmadı!

Öncelikle belirtmek isterim ki tarafımı çok rahatsız eden bir durumla ilgili olarak hiçbir şekilde çalışanlarından yardım alamadım. Hesap işletim ücreti adı altında hesabımdan ücret kesilmiş tutar iade edilmedi. Kesilen ücret imzaladığım sözleşmeyi bankadan aldım öncelikle her sayfada imzam yok ve hesabımı aktif konuma getirilirken sayfalarca evrak imzaladığımı, tarafıma verildiğini hatırlamıyorum. Ancak bu evraklar size ait olarak şubeden teslim edildi, tarafıma sözleşme sayfalar dolusu olup bu sözleşmede hangi maddede hesap işletim ücreti alınacağı bilgisine ulaşamadım. Maddeyi şubeye sorduğumda yer alıyor denildi ancak ben ulaşamadım incelenmesini istiyorum.

Kaan 178 Okunma

Cevaplar

  • Kaan10 Eylül 2013

    iletişim kanallarından bilgi verileceği iletiliyor sürekli aynı yanıt ancak bir defa arama yapıldı açamadım bu bankadan kaynaklı değil ancak mail olarak yada sms olarak da geri dönüş yapıldı yani biz aradık ulaşamadık denilecek yardımcı olunmadığı gibi hiçbir konuda bu kurumdan yardım alamıyoruz İşbankası sanıldığı kadar müşterilerine önem veren yada sorun çözen bir kurum kesinlikle değildir.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön