13 Mayıs 2013 #1793612

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

2008 yılında İş Bankası ile 3 yıllık maaş anlaşması imzaladık. 2009'dan beri de yurt dışında olmamdan dolayı hesabımı aktif bir şekilde kullanmama rağmen maaşım kurumum tarafından yatırılmaya devam ediyordu. Hatta aynı hesaba ait yatırım hesabım da vardı, hala da kullanmaktayım.


Geçen yıl iki defa hesabımdan 50 kusur TL işlem ücreti kesildiğini gördüm. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda bana işlem ücretinden muaf tutulma şartlarını saydılar. Eminin destek verdiğim şikayetin sahibine de aynı şartları sıralamışlardır.


3 sene boyunca benim maaşım üzerinden para kazananlar, maaş anlaşması bitti diye hesabımdaki paradan para kazanmaya devam ediyorlar. Hiç ahlaki bulmuyorum.

Hudaverdi 24 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön