16 Şubat 2013 #1634879

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Temmuz 2012 ' de hesabımdan 45,00 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Taraflar arasında bu ödemeyi gerektiren herhangi sözleşme bulunmamasına ve olsa dahi Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesi gereği yeniden tanzim edilip imzalatılması gerekirken şahsıma herhangi bildirim yapılmadan ücret tahsil edilmiştir.


Ayrıca banka; havale, EFT vb. tüm işlemler için gereken ücretleri zaten tahsil etmektedir. Alınan Hesap İşletim Ücretinin haksız olduğunu düşünerek tahsil edilmiş ücretin hesabıma iadesini istiyorum.

Şükriye 58 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi.. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 444 02 02 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Grubu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön