13 Nisan 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

54******50 nolu hesabımdan 11.04.2013 tarihinde işbankası tarafından 60 tl tutarlı hesap işletim ücreti kesilmiştir. 4077 sayılı kanuna göre kesilen ücret yasal değildir.Kesilen 60 tl hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Ayrıca bankanızın kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden yazdığım halde olumlu cevap verilmemiştir. Kartlarımı telefon bankacılığı ile kapattırmak istememe rağmen kapatılmamış ve zoraki bankaya gönderilmek durumunda kalınmıştır.Kurumsal bir bankanın böyle kurumsallıktan uzak olması beni şaşırtmaktadır.

Hasan 81 Okunma

Cevaplar

  • Hasan20 Nisan 2013

    Müşteri sıkıntılarını bu şekilde çözüyorlar... Değerli Müşterimiz, İş Bankası olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunmaya çalışmaktayız. Kredi kartı üyelik aidatlarını siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için sunduğumuz bu ayrıcalıklı hizmetlerin bedeli olarak görmenizi rica eder, son yapılan incelemelerimiz sonucunda da aidat iadesi talebinizin yerine getirilemediğini belirtmek isteriz. Bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön