01 Nisan 2013 #1717907

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Şubenizin 015*****2 nolu müşterisiyim ve yıllardır keyfe keder 58******16 nolu debit kartını kullanmaktayım. Gecen sene kart kullanım ücretine Adana merkez şubesinden itiraz etmiştim ancak ilgili kişi kartın bağlı olduğu şubeden itiraz etmem gerektiğini belirterek fax
çekmişti ve cevap bile gelmedi.


Çekilen faxta tekrar kart kullanım ücreti talep edilecekse kartın iptali talebimde vardı. Üzülerek bu ay yine 35 tl kesinti yapıldığını gördüm. Yapılan bu kesintinin nakit veya puan olarak iadesini rica ederim. Ayrıca kredi kartına kullanım ücretini anlarım ama debit karta ücret çok anlamsız!

Ahmet 55 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Mayıs 2013

    Gecen hafta Dalga geçer gibi 2 sayfa kağıda açıklama göndermişiniz. Görür görmez bankamatik Kartını iptal ettirdim :):):) inanmıyorsanız şubenizden doğrulatabilirsiniz.

  • Ahmet01 Nisan 2013

    ayın 20 sinde kartımı iptal ediyorum. her sene 70 tl hava parası alıyorlar. ben 70 tl yi 2 günde kazanıyorum. yılın 2 günü bu banka için yemeden içmeden çalışamam.

  • İş Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön