29 Ocak 2014 #2264774

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş Bankası vadesiz tl ve döviz hesabı kullanıyorum. Hesabı açtığım sırada hesabımdan hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almayacaklarını söylemişlerdi. Aralık ayında hesabımı kontrol ettiğimde TL hesabımdan 50 TL, döviz hesabımdan ise 12 Euro kesmişlerdi.


Bankayı aramama rağmen ve dilekçe göndermeme rağmen parayı iade etmediler. 5 yıldır bu hesabı kullanmama rağmen ve hiçbir şekilde para kesilmeyecek demelerine rağmen hesabımdan para kestiler.


Eğer düzenleme de bir değişiklik olduysa bunu müşterilerine haber vermeleri gerekiyordu. Hiçbir bildirimde bulunmadan hesaptan para kesmeleri fırsatçılıktan öteye geçmemektedir. Durumla ilgili tüketici haklarına başvuracağım.

Cenk 209 Okunma

Cevaplar

  • Cenk29 Ocak 2014

    Daha önce kredi kart borcunu hiç bir şekilde aksatmayan bir müşterinizdim.Bu olaydan sonra kredi kartımı iptal ettirdim.Bununla birlikte hiç bir sonuç alamazsam vadesiz tl,döviz ve altın hesaplarımı kapatacağım. Açıkcası yıllardır müşterisi olduğum bankaya güvenim zedelendi. İyi Günler,

  • İş Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön