26 Şubat 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

İş bankasından şikayetim var. Hukukçuların bangır bangır hesap işlem masraflarının kesilmemesi gerektiğini söylediği halde iş bankası hesabımdan sürekli olarak para çekiyor. Bu durumdan bıktım! Ben 18 yaşımdayım ve sınavlara hazırlanıyorum. Bu yüzden öğrenci belgesi götüremiyorum.


Bankaya gittim dilekçe verdim ancak kabul edilmediğini söylediler. Ben bu hesabıma para yatırmaya korkuyorum. Kesilen ücretleri en kısa süre içerisinde talep ediyorum aksi takdirde ailemle birlikte hukuksal sürece gireceğimi kesin bir şekilde belirtmek isterim ! İrtibata geçmenizi bekliyorum. 2012 yılından beri para çekiliyor. Hala çekmeye devam ediyor.

Hüda 31 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön