13 Şubat 2013 #1629780

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Daha önce yazılı olarak hesap işletim ücretimin kesilmemesini ve kesilen ücretin tarafıma iletilmesi konusunda başvuru da bulunmama rağmen bu talebime olumsuz yanıt verildi. Farklı bi bankayla konuşup tarafımdan herhangi bir ücret kesilmeyeceğini kesilmesi dahilinde geri ödeme yapılacağını tarafıma taahhüt ettiler.


Başka bi banka bunun garantisini verebiliyorsa güven duyup çalıştığım banka olan İş Bankası bunu müşterisine nasıl sağlayamıyor anlamıyorum. Bu konunun çözülmesi eğer çözülmeyecekse artık İş Bankasıyla çalışmayacağımı bildirmek isterim.

Ferhat 30 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat14 Şubat 2013

    Bana daha önce yazılı olarak gönderdiğiniz metni mail yoluyla teyit etmişsiniz ben arada bir fark göremiyorum şikayetimle ilgili hiçbirsewy yapmamışsınız. Duyarlı bi şekilde davranıyoruz milleti kandırmayın lütfen.Sizin tek duyarlı oldugunuz sey para.

  • İş Bankası Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön