29 Aralık 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesi!

4543 1***163 no.lu kart sahibiyim. Yalova İş Bankası şubesinde açtırmış olduğum eskiden maaş hesabımı olarak kullandığım hesabı 3 yıldır işsiz olduğum için aktif kullanmıyordum. Bu yıl oğlumun 1. Sınıfa başlaması ve sınıf annesi seçilmemle birlikte hesabımı sınıfımız için topladığımız parayı saklama amaçlı kullanmaya karar verdim ama sınıfımızın parasında azalmanın nedeninin hesap işletim ücreti kesintisinin olduğunu görünce çok üzüldüm.


Çünkü bu paralarla biz minik çocukların sınıf ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Paramızın iadesi 23 çocuğu ve onlar için toplanmış helal paraların sahibi olan biz aileleri mutlu edecektir. 2014 yılı hesap işletim ücretinin tarafıma iadesini arz ediyorum.

Berna 253 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi29 Aralık 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön