26 Şubat 2013

İş Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etti Ertesi Gün Yine Çekti!

Yine bir iş bankası klasiği öğrenciyim ve hesap işletim ücretinin geri iadesini istedim iade etmişler etmesine de ertesi gün yine hesap işletim ücreti adı altında geri almışlar, daha ne yapmam gerekiyor, yine şubeye gideceğim ve hesabımı kapattıracağım sizinlemi uğraşacağım ben.

Uğur 33 Okunma

Cevaplar

  • Uğur28 Şubat 2013

    Merhabalar Resmen kedi fare oyununa döndü artık burama kadar geldi.Kaç kere şikayet yazacağım daha kaç kere dilekçe yazacağım?Öğrenciyim hesap işletim ücretini 2 kere iadesini istedim verdiniz,ama yine geri aldınız lütfen ama ya resmen oyun oynuyorsunuz. düzeltin şu durumu lütfen.

  • İş Bankası Temsilcisi26 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön