14 Ocak 2015 #2973309

İş Bankası Hesap İşletim Ücretini İade Etmiyor!

Hesap kartımdan iki yıldır senede 2-4 kez '2014/2.dönem hesap işlemi Mas 2014/2.dönem hesap. İşlemi Mas. BSMV. ' adları altında banka hesabımdan 50 şer TL ücret tahsil ediliyor. Bankaya paranın iadesi için başvurduğumda maaşlı müşterisi olmadığım ve en az iki otomatik ödeme talimatı vermediğim için kesinti yapıldığı belirtildi ve iade yapılmasının mümkün olmadığı söylendi.


4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunun 6. maddesi gereğince, söz konusu kesintiye yer olmadığı belirtilmiştir. Bu nedenle tarafımdan itirazı yapılmış olan hesap işletim ücreti adı altında alınan bedelin hesabıma iadesini istiyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Cansu 1.695 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön