11 Nisan 2013 #1737830

İş Bankası Hesap İşletim Ücretini Geri İstiyorum!

52****48 bu hesabımdan neredeyse yıl içerinde hiç kullanmadığım halde 50 liralık bir masraf kesilmiş ki 2012 yılı içerisinde hesabı kullanmış olduğumu hatırlamıyorum. Bu paranın hesabıma geri iade edilmesini istiyorum. Aktif oalrak kullandığım bir banka olan İş Bankasından böyle bişey beklemezdim.


Kredi kartlarını aktif olarak kullanıyorum ve genel olarak faizden güzel para kazandırıyorum İş bankasına. Düğün yapacağım yakında kredi çekmeyide düşünüyordum ama beni soğuttular İş bankasından bu şikayetimi göz önünde bulundurup bu paranın tekrar iade edilmesini istiyorum.

Bilal 100 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı incelendi ve konuyla ilgili olarak müşterimizin kayıtlarımızda bulunan e-posta adresine açıklamalarımız iletildi. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön