22 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2581234

İş Bankası Hesap İşletim Ücretimin İadesini İstiyorum!

İş Bankası'ndan 2009 yılında öğrenci hesabı açmıştım ama şuan öğrenciliğim bitti. Dün akşam 217702689 müşteri numaralı İş Bankası hesabıma 320 tl yatırdım. Bugün bankamatiğe gittiğimde toplam 43.26 tl hesap işletim ücreti kesmiş.


Bu hesap işletim ücretinin hiçbir yasal dayanağı bulunmamaktadır. Kesilen ücretimin geri iade edilmesini ve bundan sonra hesap işletim ücreti kesilmemesi konusunda beyanda bulunuyorum.

Halil 241 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler