06 Ocak 2014

İş Bankası Hesap İşletim Ücretimi Geri Vermiyorlar!

25.12.2013 tarihinde Kırıkkale İş Bankası'na dilekçe vermeme rağmen henüz hesabıma para yatırılmamıştır benden sonra dilekçe veren arkadaşımın hesabına para yatırılmıştır, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum, öğrenci kredi kartı kullanıyorum.

Kubilay 112 Okunma

Cevaplar

  • Kubilay'ın Teşekkür Mesajı07 Ocak 2014

    Bu gün hesabıma para yayırılmıştır

  • Kubilay07 Ocak 2014

    Dün ve bu gün bankayı aradığımda hesabınıza bu gün yatıracaz denmesine rağmen hiç bir gelişme yoktur bu nasıl bir ciddiyetsizliktir.

  • İş Bankası Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine Bankamız sisteminde kayıtlı iletişim kanalları üzerinden en kısa sürede bilgi verilecektir. Müşterilerimizin olası taleplerini yine aynı duyarlı yaklaşımla ele almaya ve tüm olanaklarımızla çözüm bulmaya devam edeceğiz. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri ,istek ve şikayetlerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön