15 Nisan 2013 #1742608

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Yansıtıldı!

İşte Üniversiteli adında ve öğrencilere özel olan hesap işletim ücreti alınmayacağı sözüyle bana verilen kredi kartıma bu ayki ekstreme 20 tl hesap işletim ücreti yansıtıldı.Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşme sonrası banka tarafından yollanan e-postadan alıntı yapıyorum "Bankamız ile kart hamillerimiz arasındaki Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesinde, kart hizmeti sunulurken hangi ücretlerin alınacağı açıkça belirtilmiştir." yazmalarına rağmen banka personeli kartı alırken bana otomatik ödeme talimatı verirseniz veya öğrenci iseniz (öğrenci kart fotokopimi çekti) hiç bir işletim ücreti yansıtılmayacak dedi.Sonradan oluşan aidat değişimi bilgim dahilinde olmadı ve yanlış yönlendirildim.

Abdurrahman 35 Okunma

Cevaplar

  • Abdurrahman17 Nisan 2013

    İş bankasından bana geri dönüş yapıldı.Müşterilerimiz değişiklikten haberdar edildi denildi.Ancak bana hiç bir bildirim gelmedi.Sözleşmeye ve yasalara göre bankanın oluşan değişiklikden bana bilgi vermesi mecburidir.Son ödeme tarihi bu gün olduğu için borç gözüken tutar hesabımdan çekildi.Bu tutarın hesabıma geri yüklenmesini talep ediyorum.Aksi takdirde hukuki haklarımı kullanacağım.

  • İş Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajı kayıtlarımıza alınmıştır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği; müşterimize konuyla ilgili incelemelerimiz sonucunda en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön