14 Şubat 2013 #1631151

İş Bankası Hesap İşletim Ücreti Sorunu!

Ben İzmir'de okuyan bir öğrenci olarak sorunumu dile getirmek istiyorum. İş Bankası her ay ''Hesap İşletim Ücreti'' çekiyor müşterilerinden. Lakin ben bu konuyu babama danıştım, kendisi mali müşavir ve bana öğrencilerden çekilmediğini ve bu sorunu bir dilekçe ile çözebileceğimi söyledi.


İş Bankası'na geçen yıl bir dilekçe yazdım ve iadesini istedim fakat ne geri dönüldü ne de iade edildi param. Yani ben bir öğrenciyim ve babam para yolladığı an 1. dönem 2. dönem ne olursa direk çekiliyor. Öğrenci olarak para lazım oluyor babam yolluyor, 5 dakika da bankamatiğe gidiyorum ve sanki banka benimle yarışır gibi bir anda param çekiliyor. Geri iadesini yine talep ediyorum.

Eylül 33 Okunma

Cevaplar

  • İş Bankası Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiğimiz önem gereği değerli müşterimizin sitenizde yer alan Bankamızla ilgili mesajının incelenebilmesi için ek bilgilere ihtiyaç duyulmuştur. Müşterimize ulaşılarak ek bilgi talep edilmiştir.Müşterimizin yanıt vermesi durumunda konuyla ilgili gerekli incelemeler yapılabilecektir. Sayın Müşterilerimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Bankamız kurumsal internet sitesinde yer alan ‘Bize Ulaşın’ linkinden ya da 0 850 724 0 724 numaralı telefondan Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Türkiye İş Bankası A.Ş. Müşteri İlişkileri Birimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön